Një vajzë simpatike si Zara - Bota Sot
Një vajzë simpatike si Zara

Bota e Yjeve

Një vajzë simpatike si Zara

Më: 19 mars 2019 Në ora: 23:48
Zara McDermott

Ajo po vazhdon që ta jetojë jetën në Amerikë me familjen e saj pas ndarjes nga Adam Collard

Zara McDermott ka vazhduar që ti mabjt fansat të informuar për udhëtimet e saj derisa që në mëngjesin e së martës ka postuar foto të nxehta në faqen e saj të Instagramin.

Bukuroshja e Love Island (22), ka pozuar në bikine ngjura të ndryshme në një fotosesion që e bën atë të duket një vajzë seksi dhe simpatike.

Me flokët e saj voluminoze, ylli ka pozuar afër palmave duke shkëlqyer në rrezet e diellit.

“Ju vini këtu shpesh?”, ka shkruar ajo bri fotografisë. Kurse Zara nuk është ndarë e kënaqur me postimin e një foto dhe ka postuar disa sish.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...