Zgjedh bikini të ngushta, modeles së njohur po i plasin... - Bota Sot
Zgjedh bikini të ngushta, modeles së njohur po i plasin...

Bota e Yjeve

Zgjedh bikini të ngushta, modeles së njohur po i plasin...

Më: 20 mars 2019 Në ora: 07:54
Charlotte McKinney

Modelja dhe aktorja amerikane Charlotte McKinney ka zgjedhur një bikini shumë të vogël për format e saj trupore dhe kaq ka mjaftuar që fotot e saj të çmendin internetin.

Imazhet e bukuroshes 26-vjeçares në plazhin e Miamit kanë qenë kryefjala e mediave rozë orët e fundit.

Kujtojmë që ajo ka qenë edhe pjesë e serialit Baywatch me rolin e Julias.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...