Aktori i “Çukur” dhe “Ertugrul” i jep fund lidhjes 10-vjeçare - Bota Sot
Aktori i “Çukur” dhe “Ertugrul” i jep fund lidhjes 10-vjeçare

Bota e Yjeve

Aktori i “Çukur” dhe “Ertugrul” i jep fund lidhjes 10-vjeçare

Më: 20 mars 2019 Në ora: 08:17
Tolga Sala dhe Melisa Asli Pamuk

Një nga çiftet turke më të komentuara në mediat rozë i kanë dhënë fund 10-vjeçare. Sipas asaj që shkruan mediat e Stambollit, aktorët e famshëm Tolga Sala dhe Melisa Asli Pamuk janë ndarë.

Të dy janë aktorë të njohur për publikun shqiptar.

Tolga Sala ka luajtur rolin e Xhemilit në serialin "Çukur" dhe gjithashtu ka luajtur edhe në serialin "Ertugrul" me rolin e Hamza, ndërsa Melisa, ish Miss Turqia dhe Miss Universe në vitin 2011, njihet për publikun shqiptar me telenovelën “Kurt Seyid dhe Shura” dhe rolin e Ajshes.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...