Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit - Bota Sot
Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit

Bota e Yjeve

Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 09:57
Zaimina Vasjari

Prej vitesh Zaimina Vasjari është në një lidhje me biznesmenin Klodian Asllani më të cilin ka dhe një vajzë me emrin Khloe.

Prej vitesh çifti ka qënë në qëndër të vëmëndjes dhe vazhdon të jetë dhe sot.

Kohë më parë Zaimina preferonte të mbante larg jetën e saj private por sot ajo nguron të publikojë foto të bashkëshortit dhe vajzës së saj.

Dhe ditën e djeshmë Zajmina i ka uruar Klodit Ditën e Baballarëve me anë të një postimi në Instastory ku mund të shohim pamje nga vila e tyre me pishinë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...