‘Çmenden’ fansat, Enca këndon në gjuhën kurde - Bota Sot
‘Çmenden’ fansat, Enca këndon në gjuhën kurde

Bota e Yjeve

‘Çmenden’ fansat, Enca këndon në gjuhën kurde

Më: 20 mars 2019 Në ora: 10:07
Enca Haxhia

Enca Haxhia mbrëmë ka performuar në Kurdistan.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia ka kënduar në Kurdistan dhe më pas ka dhënë një intervistë për mediat atje.

Këngëtarja, Haxhia tregon se di të këndojë edhe në shumë gjuhë të tjera ku edhe sjell një pjesë në Instagram.

 

“Po ju premtoj që mund të këndojë në çdo gjuhë”, ka shkruar ajo krahas videos.

Enca u shpreh se fansat e saj nga Kurdistani vazhdojnë ta përkrahin tash e pesë vite dhe për këtë ndihet tejet e lumtur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...