Charlotte Caniggia “trondit” rrjetet sociale - Bota Sot
Charlotte Caniggia “trondit” rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Charlotte Caniggia “trondit” rrjetet sociale

Më: 20 mars 2019 Në ora: 10:09
Charlotte Caniggia

Charlotte Caniggia vijon të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale, me fotot dhe selfie-t e shumta që poston në mënyrë të vazhdueshme.

Babai i saj, sulmuesi i njohur argjentinas Claudio Caniggia, shkëlqente në fushën e lojës, ndërsa e bija duket një divë në fushën e modës.

Përveç babait, Charlotte ka edhe një tjetër lidhje me futbollin, pasi ka qenë e lidhur për disa kohë me sulmuesin argjentinas të Romës, Juan Iturbe.

 

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...