“Nuk je e bukur, hajt le të themi…”, Arbana Osmani habit ndjekësin me përgjigjen - Bota Sot
“Nuk je e bukur, hajt le të themi…”, Arbana Osmani habit ndjekësin me përgjigjen

Bota e Yjeve

“Nuk je e bukur, hajt le të themi…”, Arbana Osmani habit ndjekësin me përgjigjen

Më: 20 mars 2019 Në ora: 11:37
Arbana Osmani

Moderatorja e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto të ndryshme.

Së fundmi, Arbana ka postuar një fotografi të saj e cila menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

“Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe nga shpirti por jo nga fytyra. Hajt le të themi që je simpatike”, i shkruan ndjekësi.

Këtë koment e ka lexuar moderatorja, e cila i ka kthyer përgjigjen epike. “Hajt bereqavës”, i shkruan Arbana komentuesit, duke ia mbyllur gojën me përgjigjen.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...