Duket njeri tjetër: Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje - Bota Sot
Duket njeri tjetër: Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje

Bota e Yjeve

Duket njeri tjetër: Majlinda Zeka bën ndryshimin e madh në pamje

Më: 20 mars 2019 Në ora: 12:37
Majlinda Zeka

Shumë e komentuar në media për shkak të marrëdhënies së saj me reperin Majk, Majlinda Zeka është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto me të birin, Roanin.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka tërhequr postimi i fundit në Instastory, ku me siguri askush s'e ka njohur në pamje të parë.

Majlinda shfaqet me sy ngjyrë blu pasi ka vënë lente dhe me pamjen e re duket tërësisht njeri tjetër, siç mund t'a shihni në foton e mëposhtme.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...