Mamit apo babit? Elita publikon foton e plotë të Zërit dhe ja kujt i ngjan - Bota Sot
Mamit apo babit? Elita publikon foton e plotë të Zërit dhe ja kujt i ngjan

Bota e Yjeve

Mamit apo babit? Elita publikon foton e plotë të Zërit dhe ja kujt i ngjan

Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:17
Elita Rudi dhe Gjiko

Moderatorja e njohur Elita Rudi solli në jetë një muaj më parë djalin e saj të parë Zërin. Ajo dhe Gjiko kanë publikuar që në fillim foto me vogëlushin ku tregonin që ishin shumë të lumtur që ai është pjesë e jetës së tyre.

Dita e sotme është shumë e veçantë për Gjikon dhe Elitën duke qenë se Zëri mbush 1 muajsh. Ka qenë Elita ajo që ka shpërndarë një foto në ‘Instagram’ ku shihet Zëri i veshur me një palë paliceta që shkruajnë 'Të dua mami' teksa buzëqesh.

“Buzëqeshja jote-Lumturia ime. Të don nana ushqimi i shpirtit”, ka shkruar Elita pranë fotos që shihet qartë portreti i vogëlushit dhe shumë fansa kanë dalluar ngjashmërinë e madhe që djali ka me moderatoren.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...