Kylie shfaqet seksi në të bardha - Bota Sot
Kylie shfaqet seksi në të bardha

Bota e Yjeve

Kylie shfaqet seksi në të bardha

Nga: Bota sot Më: 20 mars 2019 Në ora: 14:32
Kylie Jenner

Ajo u përfshi në skandalin ku shoqja e ngushtë e saj kishte romancë me burrin e motrës së saj.

Por, duket se Kylie Jenner nrk mërzitet që ka humbur shoqen, derisa është shfaqur tejet seksi në të bardha, përcjell Bota sot.

Ajo ka pozuar në dhomën në Calabasas të martën, në fustan e shkurtër dhe të tejdukshëm, nën të cilin i shihen të brendshmet.

21 vjeçarja dukej mjaft provokuese dhe seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...