Georgina e Ronaldos kap rekord të pëlqimeve në fotot me bikini të kuq - Bota Sot
Georgina e Ronaldos kap rekord të pëlqimeve në fotot me bikini të kuq

Bota e Yjeve

Georgina e Ronaldos kap rekord të pëlqimeve në fotot me bikini të kuq

Më: 20 mars 2019 Në ora: 18:27
Georgina Rodriguez

Mjafton një kostum i kuq për të ekzaltuar fizikun e Georgina Rodriguez.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, edhe pse mban një profil të ulët, ka ditur t’i bëjë për vete ndjekësit falë stoilit të saj, duke arritur në kuotën e 9.8 milionë dhe tërhequr rreth vetes shumë brande në modës.

E fundit është pikërisht Yamamay, e cila e ka zgjedhur si përfaqësuese për fushatën SS19.

Fotoja e parë me Essential Two Pieces Scarlet, ka tejkaluar një milion ‘like’ në vetëm disa orë. Merita, kuptohet, është hijeshisë së modeles argjentinase, fytyrën e saj magnetike dhe trupin e mirë.

Georgina Rodriguez thjesht e interpreton veten: një grua e pavarur në mendime si në mënyrën e kuptimit të stilit, një grua e lirë të jetë sensuale në mënyrën e vet.

Bukuria mesdhetare e 25-vjeçares së shpejti do të shfaqet në tabela.

Për tani le të jemi të kënaqur me këto imazhe të vjedhura prapa skenës …

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...