Pas largimit nga “Xing”-u, Kejvina ka diçka për t’i thënë Ermalit - Bota Sot
Pas largimit nga “Xing”-u, Kejvina ka diçka për t’i thënë Ermalit

Bota e Yjeve

Pas largimit nga “Xing”-u, Kejvina ka diçka për t’i thënë Ermalit

Më: 21 mars 2019 Në ora: 12:53
Kejvina Kthella dhe Ermal Mamaqi

Kanë kaluar dy javë që kur velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, zbuloi për publikun se do të largohej nga emisioni dhe do të zhvendosej në shtetin fqinj, Itali.

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi tha madje se shumë shpejt do ta shohim Kejvinën në një televizion të madh italian.

Ndërkohë thella qëndroi për rreth dy vite përkrahë Mamaqit dhe ditën e sotme nëpërmjet një postimi ka bërë një urim publik për të.

Sot Ermali feston ditëlindjen, e për këtë Kejvina ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një postimi në “Instastory”.

Ish-velina ka publikuar një foto të moderatorit dhe pranë saj ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen Ermal Mamaqi”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...