Provokuese dhe plot shkëlqim, Rihanna lanson produktin e ri të kozmetikës! - Bota Sot
Provokuese dhe plot shkëlqim, Rihanna lanson produktin e ri të kozmetikës!

Bota e Yjeve

Provokuese dhe plot shkëlqim, Rihanna lanson produktin e ri të kozmetikës!

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:55
Rihanna

Ylli i muzikës RnB, Rihanna ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri, por ajo nuk ka qëndruar në heshtje.

Gjatë kohës që ajo ka bërë pauzë në karrierën e saj të muzikës, 31-vjeçarja ka sjellur disa koleksione të produkteve të bukurisë.

Edhe së fundi, këngëtarja e njohur ka sjellur një produkt të ri për femra derisa këtë e ka bërë përmes një video të shkurt promovues.

Në një fustan ngjyrë ari dhe shkëlqyes ajo dukej më në formë se kurrë më parë duke mos munguar lëvizjet provokuese dhe sensuale.

 

#TROPHYWIFE Body Lava out now @fentybeauty FentyBeauty.com

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Ndryshe, Rihanna ka paralajmëruar albumin e ri i cili pritet të lansohet së shpejti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...