Rikthehet modelja Krejsi me foto bombastike..! - Bota Sot
Rikthehet modelja Krejsi me foto bombastike..!

Bota e Yjeve

Rikthehet modelja Krejsi me foto bombastike..!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 21 mars 2019 Në ora: 17:36
Krejsi Metani

Ajo është simpatike, e këndshme dhe ka një sjellje fotozhenike gati-gati të pakrahasueshme! Krejsi Metani, pjesë e botës së modelingut tashmë prej shumë vitesh, pas një mungesë në botën ku hodhi hapat e para rikthehet me një set fotos bombastike, mjaft sensuale dhe tê veçanta..!

Shihni fotot dhe vendosni nëse jeni të të njëjtit mendim me ne..!BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...