Stili i Jessica Simpson gjatë shtatzënisë - Bota Sot
Stili i Jessica Simpson gjatë shtatzënisë

Bota e Yjeve

Stili i Jessica Simpson gjatë shtatzënisë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 18:12
Jesscia Simpson

Së fundmi, Jesscia Simpson dhe bashkëshorti i saj Eric Johnson janë bërë prindër të vogëlushes Birdie Mae.

Gjatë tremujorit të fundit të shtatzënisë së saj, ylli i muzikës pop ka zgjedhur të ndjekë një stil boem duke veshur fustane shumë të gjata, bluza dhe sako shumë të gjera dhe dizajne me lëkurë të kafshëve.

Rrallë herë, këngëtarja është parë që nuk ka veshur take të larta duke mos i lënë këmbët e saj të ënjtura të pushojnë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...