Khloe ndez rrjetin, pozon vetëm me sytjena - Bota Sot
Khloe ndez rrjetin, pozon vetëm me sytjena

Bota e Yjeve

Khloe ndez rrjetin, pozon vetëm me sytjena

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2019 Në ora: 18:29
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka dhuruar një tjetër shfaqje seksi.

Ylli i ekranit ka ekspozuar barkun e saj të sheshtë, derisa ka promovuar produktin 'teatox' të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Në imazhe, 34-vjeçarja shfaqet më seksi se kurrë, me xhinse dhe vetëm në sytjena pink./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...