Pornostarja e famshme merr propozimin më të bukur për martesë, i dashuri e fshehu unazën tek… - Bota Sot
Pornostarja e famshme merr propozimin më të bukur për martesë, i dashuri e fshehu unazën tek…

Bota e Yjeve

Pornostarja e famshme merr propozimin më të bukur për martesë, i dashuri e fshehu unazën tek…

Më: 21 mars 2019 Në ora: 19:35
Mia Khalifa dhe Robert Sandeberg

Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën. Pornostarja e famshme ka zbuluar për fansa e saj në “Instagram” se ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj, Robert Sandeberg.

Shefi i kuzhinës e ka surprizuar Mian me një unazë diamanti teksa darkonin bashkë në një restorant.

Çifti ka zbuluar nëpërmjet postimeve në “Instagram” se unaza ishte e fshehur në ëmbëlsirën, të cilën Mia e provoi pa e kuptuar ç’kishte brenda.

Ajo është emocionuar kur ka marrë propozimin e Robert dhe ka thënë menjëherë: “Po”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...