Kim Kardashian shkëlqen sërish - Bota Sot
Kim Kardashian shkëlqen sërish

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shkëlqen sërish

Më: 21 mars 2019 Në ora: 22:13
Kim Kardashian

Ylli televiziv, Kim Kardashian, është fotografuar nga paparacët teksa kthehej nga shpatet e Apenit.

Kardashian pati të veshur një pallto dhe pantallona në ngjyrë metali.

Kjo veshje i rrinte shumë bukur Kimit që e bënte atë të shkëlqente.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...