E dashura e de Jong që tani e ‘dashuruar’ pas Barcelonës, publikon këto pamje - Bota Sot
E dashura e de Jong që tani e ‘dashuruar’ pas Barcelonës, publikon këto pamje

Bota e Yjeve

E dashura e de Jong që tani e ‘dashuruar’ pas Barcelonës, publikon këto pamje

Më: 21 mars 2019 Në ora: 22:45
Frenkie De Jong dhe Mikky Kiemeney

Frenkie De Jong që nga korriku i vitit të ardhshëm do të jetë futbollist i Barcelonës.

Ai do të përshëndesë Ajaxin e Amsterdamit dhe në aventurën e tij të re në ‘Camp Nou’ do të shoqërohet nga e fejuara Mikky Kiemeney.

Madje, kjo e fundit ka qëndruar disa ditë në Barcelonë për ta njohur më mirë vendin dhe në imazhet që ka publikuar shihet se është dashuruar me kryeqendrën e Katalunjës.

Bukuroshja shfaqet mjaft atraktive në këto fotografi e që më së miri vlerësojeni vetë më poshtë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...