Kylie Jenner e “djeg” rrjetin me fotot e fundit - Bota Sot
Kylie Jenner e “djeg” rrjetin me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e “djeg” rrjetin me fotot e fundit

Më: 22 mars 2019 Në ora: 06:06
Kylie Jenner

Kylie Jenner është paraqitur shumë seksi në një fotosesion të ri ku kë kritikuar ata që kritikojnë “miliarderët”, në një emision televiziv.

Ajo është nëna e një vajze që e ka quajtur Stormi derisa tashmë ka krijuar perandorinë e saj miliardëshe.

Kylie Jenner ka folur në intervistën e fundit edhe për të qenit prind dhe për të pasur një karrierë të mirë derisa ka thënë intervistë për një media Gjermane.

Image
Image

Pasanikja (21) e cila u bë shumë e re në moshë nënë ka treguar se nuk i pelqejnë kritikat në drejtim të saj se ajo është një miliardere, derisa vazhdon suksesin e saj me emisionin bashkë me familjen e saj “Keeping Up Ëith The Kardashians”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...