Demi Rose mahnit me foton nga shtrati - Bota Sot
Demi Rose mahnit me foton nga shtrati

Bota e Yjeve

Demi Rose mahnit me foton nga shtrati

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:02
Demi Rose

Demi Rose ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

23-vjeçarja njihet për format e saj e ato i ka ekspozuar edhe në postimin e fundit.

E veshur në të shkurta me ngjyrë të zezë modelja e njohur ka ‘çmendur’ me format e saj. Sigurisht ajo dukej seksi, sensuale dhe në formën më të mirë të mundshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...