Mimikën e Meghan Markle kur ka pranë ish-të dashurën e Harry-t nuk duhet ta humbisni! - Bota Sot
Mimikën e Meghan Markle kur ka pranë ish-të dashurën e Harry-t nuk duhet ta humbisni!

Bota e Yjeve

Mimikën e Meghan Markle kur ka pranë ish-të dashurën e Harry-t nuk duhet ta humbisni!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 11:43
Meghan Markle

Në fund të fundit është grua, si të gjitha ne!

Në vitin 2016 Meghan Markle dhe ish-e dashura e Harryt kanë qenë në të njëjtin vend, teksa po ndiqnin ndeshjen e Wimbledon.

Së fundmi është publikuar një foto ku Meghan dhe Cressida Bones ndodhen shumë pranë njëra tjetrës, dhe mimika e tashmë Dukeshës së Sussex, asokohe e dashura e Harryt është epike.

Asokohe Meghan dhe Harry sapo kishin nisur të dilnin me njëri tjetrin, ndërsa Princi kishte pak kohë që kishte përfunduar lidhjen me Cressida me të cilën qëndroi për dy vite.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...