Si rrallë herë, vishen motrat Kardashian - Bota Sot
Si rrallë herë, vishen motrat Kardashian

Bota e Yjeve

Si rrallë herë, vishen motrat Kardashian

Më: 22 mars 2019 Në ora: 12:35
Kim Kardashian

Kim dhe Kourteny Kardashian kanë shijuar kohën e lirë së bashku me nënë e tyre, Kris Jenner.

Vajzat e famshëm kanë befasuar me veshjen e tyre, edhe pse me shumë stil ato si rrallë herë janë mbuluar duke mos lëna asnjë pjesë të trupit të zhveshur.

Të tria së bashku u fotografuan në Hollywood dhe si çdo herë tjetër ato nuk kaluan pa vëmendje.

Kim ndonëse nuk ekspozoj trupin me zhveshje ajo u kujdes që nga veshja e ngushtë të theksonte për mrekulli linjat e saj të famshme.

Kujtojmë që javë më parë familja e famshme u përfshi nga një tjetër skandal, i dashuri i Khloe Kardashian, Tristan tradhtoi yllin me mikeshën e afërt të Kylie Jenner.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...