Në fustan të zi, Rashel Kolaneci po duket për mrekulli! - Bota Sot
Në fustan të zi, Rashel Kolaneci po duket për mrekulli!

Bota e Yjeve

Në fustan të zi, Rashel Kolaneci po duket për mrekulli!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 14:13
Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci ka postuar një fotografi të re e në të cilën si çdo herë ka impresionuar me dukjen.

Në një fustan të zi, të ngushtë për trupi ajo ka vënë në pah asetet e saj të formsuara.

Dukja e saj e kompletuar dhe mahnitëse mori gjithë vëmendjen edhe këtë herë.

Ndryshe, Rashel së fundi ka filluar të merret edhe me aktrim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...