Jessie J tregon të pasmet seksi, nuk fsheh celulitin - Bota Sot
Jessie J tregon të pasmet seksi, nuk fsheh celulitin

Bota e Yjeve

Jessie J tregon të pasmet seksi, nuk fsheh celulitin

Nga: Bota sot Më: 22 mars 2019 Në ora: 14:41
Jessie J

Aktualisht ajo po jeton romancën me të dashurin e saj që nga muaji tetori i vitit të kaluar, Channing Tatum. 

Dhe këngëtarja Jessie J ka treguar fizikun e saj seksi, duke mos fshehur celulitin, përmes një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

Të enjten, 30 vjeçarja publikoi foton në të cilën dukej sensacionale në bikini të zeza në plazh, duke vënë në pah të pasmet seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...