Hailey shfaqet seksi në plazh - Bota Sot
Hailey shfaqet seksi në plazh

Bota e Yjeve

Hailey shfaqet seksi në plazh

Nga: Bota sot Më: 22 mars 2019 Në ora: 14:47
Hailey Baldwin

Lidhja e saj me bashkëshortin Justin Bieber po mbush një vit.

Dhe derisa Hailey Baldwin ka pranuar se fansat mund të kenë mendimet e tyre për romancën e tyre, modelja ka vendosur që të mos merret me atë se çfarë thuhet në rrjete sociale, përcjell Bota sot.

Duke folur për Cosmopolitan, modelja e Tommy Hilfiger ka thënë: Kam gjetur vendin e duhur që dua, derisa nuk lexoj komentet çfarë shkruajnë.

Në imazhet për këtë revistë, ajo është paraqitur tejet seksi në bikini, duke treguar hiret trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...