Jennifer dhe Alex lançuan linjën e syzeve dhe janë kaq lirë! - Bota Sot
Jennifer dhe Alex lançuan linjën e syzeve dhe janë kaq lirë!

Bota e Yjeve

Jennifer dhe Alex lançuan linjën e syzeve dhe janë kaq lirë!

Më: 22 mars 2019 Në ora: 15:38
Jennifer dhe Alex

Javën e kaluar pothuajse u ‘verbuam’ nga shkëlqimi i unazës 5 milion dollarëshe që Jennifer Lopez mori nga i fejuari Alex Rodriguez. Tani çifti më i komentuar i shoëbiz-it botëror kanë bashkuar ‘forcat’ me brandin  e njohur të syzeve Quay Australia dhe sapo lançuan linjën e tyre të syzeve.

Lajmi i mirë është që çmimi është mëse i përballueshëm pasi një palë të tilla kushtojnë 50-60 euro.

Aksesorët janë në dy versione për meshkuj e për femra, dhe në çdo palë do të mund të gjeni të dizenjuar stilin dhe shijen e Jennifer dhe Alex.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...