I kopjoi veshjen, Bieta thumbon publikisht Rudinën - Bota Sot
I kopjoi veshjen, Bieta thumbon publikisht Rudinën

Bota e Yjeve

I kopjoi veshjen, Bieta thumbon publikisht Rudinën

Më: 23 mars 2019 Në ora: 06:38
Bieta Sulo

Një ditë më parë, moderatorja e njohur Rudina Magjistari u shfaq në emisionin e saj me një kostum për të cilin tha se e kishte me merak që ta vishte apo jo.

“E kisha me dyshim këtë kostumin kur e vesha se mendova do thonë ‘ka dalë me pizhama’. Nuk janë pizhama, por kostum i trendit të fundit”, sqaroi Rudina publikun e saj.

Por një veshje të tillë e ka patur edhe moderatorja e “Top Channel”, Bieta Sulo në emisionin e saj. Bieta është shfaqur e veshur me trendin më të fundit dy ditë para.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20. 03. 2019 (e merkure 😉)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Sulo ka publikuar sot në “Instagram” një video për të treguar veshjen si ‘pizhama’. Bashkëngjitur me postimin ajo shkruan datën dhe ditën kur e ka veshur, që përkon me një ditë para se ta vishte Rudina.

Image

Me këtë, Bieta donte t’u tregonte të gjithëve se ishte ajo e para që doli me një veshje të tillë. Por kujt i shkojnë më shumë?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...