Kërcim sensual në rrugët e Italisë, Albi ka diçka për t’i thënë Klaudia-s - Bota Sot
Kërcim sensual në rrugët e Italisë, Albi ka diçka për t’i thënë Klaudia-s

Bota e Yjeve

Kërcim sensual në rrugët e Italisë, Albi ka diçka për t’i thënë Klaudia-s

Më: 23 mars 2019 Në ora: 06:51
Klaudia Pepa

Klaudia Pepa ka disa vite që jeton në Itali, aty ku ka vazhduar edhe karrierën e saj si balerinë.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here publikon video me koreografit e krijuara prej saj.

Ditën e sotme, balerina e njohur ka publikuar videon e radhës.

Ajo shfaqet së bashku me grupin e saj të kërcimit teksa kërcejnë në rrugët e qytetit.

Videoja është pritur mjaft mirë nga ndjekësit e saj në “Instagram” të cilët e kanë pëlqyer dhe e kanë komentuar, duke e uruar Klaudian për arritjet që po bën.

Image

Kjo video është pëlqyer gjithashtu edhe nga ish-bashkëshorti i saj, koreografi i njohur Albi Nako. Ky i fundit ka komentuar me disa emoji që tregon se po duartroket për punën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...