Flaka Krelani me pozë provokuese para pasqyrës vë në pah gjoksin - Bota Sot
Flaka Krelani me pozë provokuese para pasqyrës vë në pah gjoksin

Bota e Yjeve

Flaka Krelani me pozë provokuese para pasqyrës vë në pah gjoksin

Më: 23 mars 2019 Në ora: 10:56
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, shpesh duke rrëmbyer vëmendjen e tyre.

Së fundmi, Flaka ka publikuar një fotografi mjaft provokuese para pasqyrës, duke pozuar me flokë të lagura.

Veshur me një këmishë të bardhë dhe të hapur, ajo ka vënë në pah gjoksin e saj atraktiv.

Ndërkohë, imazhin këngëtarja ka preferuar ta publikojë vetëm bardhë e zi, duke ngacmuar edhe më tepër imagjinatën e fansave. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...