“Bebet tona do jenë të bekuar me…”, Keisi publikon foton që do gëzojë Stresin - Bota Sot
“Bebet tona do jenë të bekuar me…”, Keisi publikon foton që do gëzojë Stresin

Bota e Yjeve

“Bebet tona do jenë të bekuar me…”, Keisi publikon foton që do gëzojë Stresin

Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:29
Keisi dhe Stresi

Keisi Lushaj është bashkëshortja e reperit të njohur, Stresi, e cila së fundmi tërheq shpesh vëmendjen e mediave rozë me postimet që bën në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në llogarinë e saj në “Instgram”, ku herë pas here publikon foto të reperit i cili prej muajsh ndodhet në burg.

Një ditë më parë, Keisi publikoi në “Instastory” një foto ku shfaqet një pjesë e fytyrës së Stresit dhe lehtësisht bien në sy qerpikët e gjatë dhe të dendur të tij.

“Bebet tona do të jenë të bekuar me qerpikë të mrekullueshëm!”, mbishkruan Keisi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...