Jordyn shfaqet për herë të parë pas skandalit të tradhtisë, seksi në të zeza - Bota Sot
Jordyn shfaqet për herë të parë pas skandalit të tradhtisë, seksi në të zeza

Bota e Yjeve

Jordyn shfaqet për herë të parë pas skandalit të tradhtisë, seksi në të zeza

Nga: Bota sot Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:48
Jordyn Woods

Ajo ka pasur një romancë me Tristan Thompson, të dashurin e motrës së shoqes së ngushtë, ku skandali bëri bujë të madhe në media.

Por Jordyn Woods i është rikthyer festave dhe daljeve në mbrëmje, derisa të premten është parë duke shkuar në restorantin Craigs në West Hollywood , përcjell Bota sot.

Modelja 21 vjeçare dukej mjaft seksi e veshur në të zeza, derisa kishte ekspozuar gjoksin dhe këmbët.

Kjo është paraqitja e parë e saj që nga skandali./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...