Mediat turke shkruajnë për moderatoren e njohur pas ndeshjes së djeshme - Bota Sot
Mediat turke shkruajnë për moderatoren e njohur pas ndeshjes së djeshme

Bota e Yjeve

Mediat turke shkruajnë për moderatoren e njohur pas ndeshjes së djeshme

Më: 23 mars 2019 Në ora: 17:19
Vilma Masha

Ditën e djeshme në staduimin ‘Loro Boroçi’ u luajt ndeshja Shqipëri- Turqi e cila përfundoi 0-2 për miqtë.

Por ajo që ka rënë në sy për mediat turke nuk ka qënë vetëm rezultati por edhe moderatorja e sportit Vilma Masha.

Ka qënë vetë moderatorja që ka publikuar disa nga artikujt e shkruar për të.

Ishin “Fanatik.Com” dhe “Fotomac” disa nga mediat turke që i kushtuan një artikull të veçantë moderatores.

“Një detaj para se të niste ndeshja nuk i shpëtoi vëmendjes. Bukuroshja u pa në fushë teksa merrte intervista. Sytë ishin në fushë dhe të gjithë tifozët e admiruan”,-janë disa nga fjalët e shkruara për moderatoren krahas fotove të shkrepura nga fotografët.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...