Vajza e deputetes provokon fansat me pozat e fundit - Bota Sot
Vajza e deputetes provokon fansat me pozat e fundit

Bota e Yjeve

Vajza e deputetes provokon fansat me pozat e fundit

Më: 23 mars 2019 Në ora: 17:24
Ava Deda

Sot ajo është një ndër modelet më të pëlqyera dhe shpesh provokon me postimet e saj seksi.

Vajza e Albina Dedës, Ada Deda ka befasuar me pamjen e saj të transformuar dhe së fundmi është më aktive se kurrë më parë.

Ajo ka pozuar me një bady të kuq dhe tepër minimalist aq sa rrezikon të nxjerrë në pah pjesët e saj intime. Nuk mund të anashkaloheshin në këto postime dhe të pasmet e saj bombastike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...