E tepron këngëtarja e njohur, zhvishet komplet - Bota Sot
E tepron këngëtarja e njohur, zhvishet komplet

Bota e Yjeve

E tepron këngëtarja e njohur, zhvishet komplet

Më: 23 mars 2019 Në ora: 19:56
Miley Cyrus

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Miley Cyrus asnjëherë nuk ka hezituar që të vije komplet e zhveshur në videoklipet e saj.

Këtë herë ajo e ka bërë të njëjtën gjë duke u zhveshur në imazhin e publikuar së fundi në ‘Instagram’.

Pranë një qeni  e veshur vetëm me çizme të gjata me ngjyrë të gjelbër, 26 vjeçarja pa asnjë kompleks ka shfaqur trupin.

“Urime dita ndërkombëtare e qenve ju kafshë të ndyra” ka shkruar Miley.

Ndryshe, Miley vitin e kaluar u martua me aktorin e njohur, Lima Hemseorth

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...