Modelja sllovake i vë “flakën” rrjetit - Bota Sot
Modelja sllovake i vë “flakën” rrjetit

Bota e Yjeve

Modelja sllovake i vë “flakën” rrjetit

Më: 23 mars 2019 Në ora: 23:03
Lucia Javorcekova

Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj dhe mbrojtësit sllovak të Interit, Milan Skriniar.

Pikërisht këto “thashetheme” në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale.

Së fundi Lucia ka kaluar më shumë se një milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shifër të cilën ajo vetë e ka “festuar” me një set special fotografik.

Image
Image
Image

Modelja e bëshme sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...