Modelja e njohur në bikini dhe pa make-up, me pamjen lë pa fjalë - Bota Sot
Modelja e njohur në bikini dhe pa make-up, me pamjen lë pa fjalë

Bota e Yjeve

Modelja e njohur në bikini dhe pa make-up, me pamjen lë pa fjalë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 06:47
Kendall Jenner

Kendall Jenner edhe pse është një nga emrat më të njohur në industrinë  e modës asnjëherë nuk e ka pasur problem që të shfaqet pa grim.

23 vjeçarja edhe në postimin e radhës u shfaq pa grim, e veshur vetëm në bikini ajo poashtu ka ekspozuar linjat e mrekullueshme që posedon.

Kendall ndryshe ditë më parë ka sjellur edhe disa imazhe provokuese në të brendshme përkrah motrave të saj të famshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...