E dashura turpëron yllin e Real Madrid: Ti mban gjithë javën një palë mbathje! - Bota Sot
E dashura turpëron yllin e Real Madrid: Ti mban gjithë javën një palë mbathje!

Bota e Yjeve

E dashura turpëron yllin e Real Madrid: Ti mban gjithë javën një palë mbathje!

Më: 24 mars 2019 Në ora: 07:26
Mina Bonino

Lidhja mes gazetares sportive Mina Bonino dhe lojtarit të Real Madrid Federico Valverde nuk është sekret tashmë. 

Si Mina, ashtu edhe Federico kanë bërë postime ku ngacmojnë njëri-tjetrin në Instagram gjatë muajve të fundit. 

Batuta e fundit e Federico-s ishte: “Asnjëherë nuk e heq atë bluzë, madje as kur shkon në krevat!”

Minuta është kundërpërgjigjur: “Më mirë të mbaj të njëjtën bluzë, sesa të mbaj të njëjtat mbathje për një javë si puna jote!”

Një sekret që nuk donim ta dinim Mina, gjithsesi, s’ka gjë, shpresojmë që ai të ndërgjegjësohet. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...