Rita mban koncert në Dubai, merr vëmendjen me kostumin që ka veshur - Bota Sot
Rita mban koncert në Dubai, merr vëmendjen me kostumin që ka veshur

Bota e Yjeve

Rita mban koncert në Dubai, merr vëmendjen me kostumin që ka veshur

Më: 24 mars 2019 Në ora: 10:47
Rita Ora

Rita Ora di si të marrë vëmendjen me paraqitjet publike.

Rita Ora në kuadër të turneut botëror, sonte ka performuar në Dubai.

Këngëtarja sonte ka performuar bashkë me Liam Payne në një koncert, ku si çdo herë ishte plot energji në skenë.

Pasi përfundoi performancën, Rita ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet me një kostum pink.

Rita Ora së fundi ka publikuar këngën “R.I. P” në duet me Sofie Reyes dhe Anitën.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...