Kim dhe Kanye shesin këpucët e tyre në rrugë, paratë i dhurojnë për bamirësi - Bota Sot
Kim dhe Kanye shesin këpucët e tyre në rrugë, paratë i dhurojnë për bamirësi

Bota e Yjeve

Kim dhe Kanye shesin këpucët e tyre në rrugë, paratë i dhurojnë për bamirësi

Më: 24 mars 2019 Në ora: 10:54
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë treguar anën humane.

Kim Kardashian dhe Kanye West dy ditë më parë kishin njoftuar se do të shisnin këpucët e tyre me çmim të lirë në rrugë, në mënyrë që paratë e fituara t’i dhuronin për bamirësi.

Lajmin e bëri të ditur Kim përmes rrjeteve sociale, ndërsa ashtu siç kishte premtuar edhe veproi.

Kim dhe Kanye dolën bashkë me fëmijët për të shitur këpucët, ndërsa paratë e fituara do të destinohen për një organizatë për të prekurit nga sëmundja mendore.

Aksionit të çiftit i ishin bashkuar edhe disa persona të tjerë, këtë e dëshmojnë më së miri fotografitë e mëposhtme. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...