Edhe pas martese, Miley Cyrus nuk i ndal provokimet, shfaqet nudo në rrjetet sociale - Bota Sot
Edhe pas martese, Miley Cyrus nuk i ndal provokimet, shfaqet nudo në rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Edhe pas martese, Miley Cyrus nuk i ndal provokimet, shfaqet nudo në rrjetet sociale

Më: 25 mars 2019 Në ora: 15:20
Miley Cyrus

Nuk rresht kurrë së provokuari dhe befasuari Miley Cyrus.

Në javën e fundit këngëtarja ka përqafuar kauzën nudiste dhe në rrjetet sociale shfaqet e zhveshur.

E shtrirë në një shezllon në shkretëtirë dhe vetëm me qenin që i bën shoqëri, ylli i pop-it shfaqet plotësisht nudo, duke mbuluar gjoksin vetëm me një dorë.

Komentet dhe like nuk kanë munguar për këngëtaren, e cila shquhet për stilin e saj fare pa komplekse.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...