Rita përplot stil, shfaqet shumëngjyrëshe - Bota Sot
Rita përplot stil, shfaqet shumëngjyrëshe

Bota e Yjeve

Rita përplot stil, shfaqet shumëngjyrëshe

Nga: Bota sot Më: 25 mars 2019 Në ora: 22:28
Rita Ora

Ajo nuk pati vetëm një, por dy veshje të brendshme brenda ditës.

Dhe Rita Ora vazhdoi me paradën e saj të modës në New York City, ku u shfaq me një veshje tjetër, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 28 vjeçare dukej si një ylber, për shkak të shumëllojshmërisë së ngjyrave të rrobave që mbante veshur.

Ajo dukej mjaft bukur dhe me stil./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...