Vajza e Eminem shfaqet superseksi në bikini - Bota Sot
Vajza e Eminem shfaqet superseksi në bikini

Bota e Yjeve

Vajza e Eminem shfaqet superseksi në bikini

Nga: Bota sot Më: 25 mars 2019 Në ora: 23:18
Hailie Mathers

Hailie Mathers po e shijon diellin, në “pushimin e shumë merituar”, siç ka shkruar ajo.

Vajza e reperit Eminem ka publikuar imazhe seksi nga pushimet, ku shfaqet në bikini të verdha, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja ka vënë në pah të pasmet seksi, këmbët e gjata, gjoksin tërheqës dhe barkun e sheshtë./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...