Armina Mevlani me poza të nxehta nga plazhi: Kur bota e ishullit ishte e egër - Bota Sot
Armina Mevlani me poza të nxehta nga plazhi: Kur bota e ishullit ishte e egër

Bota e Yjeve

Armina Mevlani me poza të nxehta nga plazhi: Kur bota e ishullit ishte e egër

Më: 26 mars 2019 Në ora: 15:39
Armina Mevlani

Ajo është një prej blogereve më të famshme shqiptare, dhe mjaft aktive në rrjetet sociale.

Armina Mevlani gjithashtu është e njohur edhe për dashurinë e madhe që ka ndaj djalit të ish-presidentit shqiptar, Sali Berishës, Shkelzenit.

Kohët e fundit bukuroshja po sjell imazhe tejet seksi në llogarinë personale në Instagram teksa po shoqërohet nga mikesha, Borana Baci.

“Kur bota e ishullit ishte e egër”, ka shkruar ndër të tjerash zeshkania gjersa shihet e veshur në bikini.

Theksojmë se zeshkania pranon se beson në dashuri, teksa tradhtinë nuk do ta falte dhe mes tjerash ajo shtoi se sekretet e vetes vështirë arrin t’i mbajë.

Armina është prej blogereve më të ndjekura shqiptare me një stil të shtrenjtë të jetës dhe shije unike të veshjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...