Lori Hoxha nuk ka veshur sytjena, veshja e ‘tradhton’ - Bota Sot
Lori Hoxha nuk ka veshur sytjena, veshja e ‘tradhton’

Bota e Yjeve

Lori Hoxha nuk ka veshur sytjena, veshja e ‘tradhton’

Më: 26 mars 2019 Në ora: 18:01
Lori Hoxha

Lori Hoxha ka tërhequr vëmendjen me fotot e fundit.

Lori Hoxha në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa foto të reja.

Në njërën prej tyre duket se veshja e ka ‘tradhtuar’ pasi ajo shihet se nuk ka veshur vare sytjena. Kështu të paktën na e ka dhënë përshtypijen ky imazh.

Pranë postimit ka pranuar komente ku disa prej ndjekësve e kanë quajtur ‘yll’. Lori është aktive nëpër rrjete sociale dhe publikon shpesh imazhe nga më të ndryshmet në të cilat shfaqet me shumë stil dhe seksi.

Njësoj edhe në këto të fundit ku vëmendje mori gjoksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...