Dua Lipa me veshje atraktive edhe kur luan ‘bowling’ - Bota Sot
Dua Lipa me veshje atraktive edhe kur luan ‘bowling’

Bota e Yjeve

Dua Lipa me veshje atraktive edhe kur luan ‘bowling’

Më: 26 mars 2019 Në ora: 19:14
Dua Lipa

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është gjithnjë e përfolur për stilin e saj.

Ajo ka treguar shumë herë se është e lidhur me modën, teksa edhe fillimet e karrierës i pati si modele, para debutimit në këndim.

Së fundmi, Dua përmes disa imazheve të publikuara në rrjetin social Instagram, ka treguar se ka shijuar një ditë pushimi pranë miqve dhe të dashurit të saj.

 

strike and pose bitch

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Në fotografitë e publikuara, këngëtarja shqiptare shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë dhe me pupla, i cili i ka dhënë asaj një pamje edhe më atraktive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...