Khloe shfaqet seksi nga palestra, tregon të pasmet gjigante - Bota Sot
Khloe shfaqet seksi nga palestra, tregon të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Khloe shfaqet seksi nga palestra, tregon të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 26 mars 2019 Në ora: 23:35
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian nuk e ka asnjë problem që të ekspozojë fizikun s aj fenomenal.

Ylli televiziv publikoi imazhe nga palestra të martën, pasi ka humbur kile, përcjell Bota sot.

Ajo shihet bombastike në rroba të zeza fitnesi, ku tregon barkun e sheshtë dhe të pasmet gjigante.

Këtë fizik ajo e ka arritur 1 vit pas lindjes së vajzës së saj, True Thompson./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...