Aktorja tregon këmbët seksi në fustanin e shkurtër - Bota Sot
Aktorja tregon këmbët seksi në fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Aktorja tregon këmbët seksi në fustanin e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 26 mars 2019 Në ora: 23:49
Lucy Hale

Lucy Hale ka ecur përpara nga roli i saj Pretty Little Liar dhe është gati për një rol më të madh në projektin e fundit të saj.

Të martën aktorja 29 vjeçarja u pa në shesh xhirim, e veshur përplot stil në New York City, përcjell Bota sot.

Ajo tregoi hiret trupore në fustanin e shkurtër pink, duke vënë në pah këmbët seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...