Oriola rrezikon të mbetet nën hije, kjo mike e saj po ia merr primatin - Bota Sot
Oriola rrezikon të mbetet nën hije, kjo mike e saj po ia merr primatin

Bota e Yjeve

Oriola rrezikon të mbetet nën hije, kjo mike e saj po ia merr primatin

Më: 27 mars 2019 Në ora: 15:24
Melisa Toska

Oriola Marashi i ka ftuar fansat që ta ndjekin miken e saj seksi dhe më pas është deklaruar se do ta falënderojnë atë pasi kanë se çfarë shohin.

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, në llogarinë e saj në Instagram ka një numër të madh të ndjekësve dhe atyre u ‘servon’ foto nga më të ndryshmet.

Mirëpo jo vetëm ajo, Oriola i ka edhe shoqet joshëse, madje me njërën prej tyre edhe i ka njoftuar të gjithë fansat.

Ajo e ka publikuar një foto të një mikeje të saj dhe i ka ftuar të gjithë që ka ndjekin. Më pas ka theksuar se do ta falënderojnë, e gjithë kjo pasi sipas saj kanë se çfarë të shohin.

Mirëpo ka rrezikuar që të mbetet në hije.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat