Irina Shayk vjen më e 'nxehtë' se kurrë - Bota Sot
Irina Shayk vjen më e 'nxehtë' se kurrë

Bota e Yjeve

Irina Shayk vjen më e 'nxehtë' se kurrë

Nga: Bota sot Më: 9 prill 2019 Në ora: 14:17
Irina Shayk

Si një supermodele që takohet me një ylli Hollivudi të listës së parë, ajo është e prirur për kohë të lirë.

Dhe të hënën, Irina Shayk, 33 vjeqare shfaqi në Instagram një foto me rroba banjo Burberry, të dizajnuara nga Riccardo Tisci.

Veshjet e banjos, ylli i reklamoj para 12 milionë ndjekësve të saj, por që ende nuk kanë arritur në treg.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...